Jeep’den Ulusal Ekim Kampanyası!

 

Jeep Yetkili Servislerinde 3 Yaş Üstü Araçlarınızın Yedek Parça, Aksesuar ve İşçiliklerinde %20 İNDİRİM! Üstelik Acil Yol Yardım Extra Paketi Hediye…

Jeep Yetkili servislerinde yapacağınız tüm mekanik işlemler, Yedek parça,orijinal aksesuar ve işçilikte %20 indirim uygulanacaktır. KDV Dahil 1.000 TL ve üzeri mekanik servis harcaması bulunan müşterilerimize Acil Yol Yardım Extra Paketi hediye edilecektir. (En fazla 10 Yaşındaki araçlara Acil Yol Yardım Extra Paketi tanımlanabilir.)Uzatılmış Garanti Kontratlarında ise %50’ye varan indirim, avantajları sunulacaktır. TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV Dahildir.


Tüm Jeep müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Jeep Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.  

Kampanyalar 1 Ekim – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı andevu.jeep.com.tr adresinden alabilirsiniz. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Jeep kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Jeep Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 53 37 ile irtibata geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
DİĞER JEEP® KAMPANYALARI